Sposoby płatności

Na stronie DXS.PL staramy się maksymalnie ułatwić cały proces zakupów, dlatego udostępniamy Klientowi wygodne metody płatności online oraz płatności przy odbiorze zamówienia. Gwarantujemy bezpieczeństwo płatności w naszym sklepie. Strona zabezpieczona jest certyfikatem SSL gwarantującym poufność Twoich danych oraz wyświetlana w protokole https o czym świadczy “kłódka” obok adresu strony w przeglądarce.

 

 

Kupując na DXS.PL masz do wyboru formy płatności:

 

 
 

Płatność za pobraniem (przy odbiorze)

W momencie odbioru paczki przekażesz gotówkę kurierowi w zamian za paczkę.

 


 
 

Przelewy24 – płatności online

Przejrzysta i intuicyjna bramka płatności. Gwarancja bezpieczeństwa transakcji. Wykonasz szybką płatność za zakupy ze swojego banku.

 


 

 

Blik

Polski system płatności mobilnych, który umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłacanie i wpłacanie gotówki w bankomatach oraz wykonywanie błyskawicznych przelewów międzybankowych i generowanie czeków z 9-cyfrowym kodem.

 


 

Przelew tradycyjny

Wykonaj tradycyjny przelew na nasze konto bankowe. Dane konta bankowego znajdują się na stronie kontakt. Wystarczy wykonać przelew ze swojego banku przez internet lub opłacić go w placówce banku, na poczcie. To tradycyjna forma przedpłaty za zamówienie. Księgowanie płatności przelewem tradycyjnym nie odbywa się automatycznie i może trwać dłużej niż inne metody.